Акумуляторний шурупокрут-дриль DEKO Loner 16V — це надійний помічник для вашого дому!

Завдяки тому, що заряджання триває лише годину, а заряджати батарею можна в будь-який момент, інструмент забезпечує практично безперервну роботу. Потужність шурупокрута визначається напругою акумулятора та становить 16 В, чого досить для здійснення великого спектра робіт із дерева та сталі. Наприклад, максимальний діаметр свердління сталі — 8 мм, а дерева — 22 мм.
Максимальний крутний момент (рівень навантаження) становить 32 Нм. Цього вистачає навіть для тугих саморізів і свердління отворів різного діаметра.

Такі характеристики дають змогу використовувати цей інструмент під час роботи з різними матеріалами та різним ступенем складності. Конструкція самого шурупокрута технічно продумана, а вага в 1 кг дає змогу з легкістю використовувати його в різних місцях. Зручне використання інструменту забезпечує прогумована ручка, а також розташування кнопок реверсу та пуску.
Шурупокрут обладнаний 18-позиційним моментом затягування й 1 позицією для свердління, повзунковим перемикачем встановлення крутного моменту:
1 швидкість: 0 - 350 об. хв
2-тя швидкість: 0 - 1350 об. хв.
Модель дає змогу виконувати роботи будь-якої складності, регулятор швидкості обертання дає змогу вибрати необхідну швидкість із функцією плавного розгону. Є світловий індикатор заряду батареї.


Довжина — 222 мм, ширина — 75 мм, висота 222 мм, вага — 1 кг.

![]() |
2 передачі швидкості DEKO забезпечує 2-швидкісне передавання. Перша для важких умов експлуатації та друга передача для швидкості. Обидві передачі забезпечують оптимізований крутний момент і ефективність для потужного кріплення дриля та точного буріння. |
![]() |
Світлодіодний (LED) індикатор живлення та світлодіодний (LED) робоче світло Запуск дриля допомагає зробити світлодіодне робоче світло, яке допомагає людині освітити робочу зону та працювати в темряві, що є дуже зручним. Крім того, вмикаються також світлодіодні індикатори живлення, червоні, жовті та зелені індикатори, що представляють різні умови живлення. |
![]() |
18 + 1 крутний момент Буровий механізм призначений для свердління отворів, 1-18 — це крутний момент, чим нижче значення, тим менше крутний момент. Крутний момент може бути відрегульований відповідно до різних потреб роботи. Ідеально підходить для свердління отворів і гвинтів для дерева, металу та пластику. |
![]() |
Ергономічний дизайн Гумова накладка з ергономічним дизайном забезпечує максимальний комфорт для користувача та зменшує вібрацію під час роботи, забезпечує надійніше захоплення для зручного контролю приладу, легка вага знижує стомлюваність руки та дає змогу людині працювати в обмеженому просторі. |
![]() |
В асортименті 13 універсальних аксесуарів 6 свердел, 6 насадок і 1 тримач для насадок, який із легкістю можна взяти із собою або покласти у Ваш власний набір інструментів; У комплекті є зручна DEKO сумка для перенесення та зберігання. |

![]() |
Закручування шурупів |
![]() |
Свердлити метал. |
![]() |
Свердлити дерево. |
![]() |
Свердлити стіни. |
![]() |
Свердлити скло. | ![]() |
Свердлити пластик. |

|
Дриль DEKO Loner 16V
Кейс
2 акумулятори
Зарядний пристрій
Інструкція |
|
| Живлення | |
|---|---|
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 16 В |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Виробник | Deko |
| Живлення | Акумулятор |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1350 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 32 H*m |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Тип | Шуруповерт |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 1 299 ₴














