
Акумуляторний дриль-шурупокрут DEKO SHARKER 20V (2 батареї, 13 аксесуарів, бокс)
- Немає в наявності
2 199 ₴
- +380 (63) 426-73-03
- +380 (96) 314-72-79
Акумуляторний дриль-шурупокрут DEKO 20V 2 батареї, 13 аксесуарів
Акумуляторний шурупокрут DEKO моделі SHARKER 20V — це інструмент, який працює на літій-іонному елементі живлення. Потужність шурупокрута визначається напругою акумулятора та становить 20 В, чого досить для здійснення великого спектра робіт із дерева та сталі.

Конструкція самого шурупокрута технічно продумана, а вага в 1.1 кг дає змогу з легкістю використовувати його в різних місцях. Зручне використання інструменту забезпечує прогумована ручка, а також розташування кнопок реверсу та пуску.


Опис:
Бренд - DEKO
Модель - SHARKER
Тип свердла — бездротовий дриль.
Застосування — деревооброблення, свердління в сталі, дереві, кераміці.
Номінальна вхідна потужність — 400 Вт.
Номінальна напруга — 20V
Максимальний діаметр свердла — 3/8" (0,8-10 mm).
Номінальний крутний момент — 42N.m.
Частота - 50-60Hz.
Настроювання крутного моменту — 18+1
Тип патрона — без ключа, швидкозатискний.
Батарея — літій-іонний акумулятор 1,5Ah.
Зарядний встр-во адаптер вхід — 100-240V AC 50-60Hz.
Час заряджання — 1,5 години.
Швидкість без навантаження — 0-350/0-1350 об./хв.
Комплектація:
-Акумуляторний дриль-шурупокрут 1 шт.
-Акумуляторна батарея 2 шт.
-Зарядний пристрій 1 шт.
- 13 аксесуарів.
| Живлення | |
|---|---|
| Споживана потужність | 340 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 1.3 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час зарядки акумулятора | 4 годин |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Основні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 32 H*m |
| Режим інструменту | безударний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Тип | Шуруповерт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 199 ₴



