Tecno POP 5 (BD4a) 2/32GB Ice Blue
POP 5 – відмінний вибір для тих, хто шукає надійного смартфона за лояльну вартість. З POP 5 ви зможете спілкуватися в соцмережах, месенджерах, розмовляти телефоном та користуватися локальними робочими програмами.
Конкурентна начинка
Усередині смартфона встановлена батарея 5000мАг, яка дозволить активно користуватися пристроєм протягом дня, без необхідності регулярної зарядки. За допомогою камер 8МП (основна) та 5МП (фронтальна) ви завжди зможете зняти відеоінструкцію або сфотографувати документ. Екран смартфона 6'52 дюйми дозволить із зручністю переглядати улюблені шоу та фільми.
Пам'ять
Об'єм пам'яті 32ГБ дозволить зберігати важливі документи, відео та фотографії на смартфоні. У разі потреби, ви можете розширити об'єм накопичувача ще на 128ГБ, завдяки Micro SD роз'єму для пам'яті
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tecno |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Цвет | Синий |
| Форм-фактор | Раскладной |
| Стандарт связи | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Состояние | Новое |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| QWERTY-клавиатура | Да |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Режим работы нескольких SIM-карт | Одновременный |
| Стандарт Bluetooth | 4.2 |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 4000 мА/ч |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 1560x720 |
| Диагональ экрана | 6.1 дюйм |
| Тип экрана | IPS |
| Цветной экран | Да |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Сенсорный экран | Да |
| Память и процессор | |
| Объём встроенной памяти | 32 GB |
| Объем оперативной памяти | 2048 MB |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Unisoc SC9863A |
| Видеопроцессор | PowerVR GE8322 |
| Камера | |
| Запис відео | FHD (1920x1080) |
| Основна камера | f/1.8, f/2.4, LED-спалах, Автофокусування, Нічний режим |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Дополнительно | |
| WLAN | 802.11 b/g/n |
| Интерфейсы и подключения | 3,5 mm, MicroUSB |
| NFC-чип | Нет |
| Аккумулятор (тип) | Lithium-Ion |
- Цена: Цену уточняйте



