Смартфон Infinix Hot 50i X6531B 4/128GB
Infinix HOT50i
Відкрийте нові можливості разом з Infinix HOT50i – смартфоном, що поєднує потужність, стиль та функціональність. Завдяки основній 48 Мп камері з високою роздільною здатністю, ви зможете робити яскраві та деталізовані фотографії, а 5М LED ліхтарик забезпечить додаткове освітлення навіть в умовах слабкого освітлення. Режим допомоги у надзвичайних ситуаціях робить цей пристрій незамінним в екстрених випадках.


Для більшої продуктивності, Infinix HOT50i пропонує до 8 Гб розширеної RAM та 256 Гб внутрішнього сховища, що дозволяє зберігати все необхідне без обмежень. Подвійні динаміки смартфона забезпечують потужний звук із підвищеною гучністю на 300%, тож ви відчуєте кожен момент улюблених пісень та відео.

Смартфон оснащений процесором G81, який гарантує 48 місяців стабільної продуктивності, підтвердженої сертифікацією TUV. Насолоджуйтеся плавністю роботи та чіткістю зображення завдяки 120 Гц оновленню екрану на великому 6.7-дюймовому Punch-Hole дисплеї з динамічною панеллю.


18W швидка зарядка дозволяє заряджати смартфон за мінімальний час, а 5000 мАг акумулятор забезпечує тривалу роботу протягом усього дня, не змушуючи вас турбуватися про підзарядку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Infinix |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Состояние | Новое |
| QWERTY-клавиатура | Да |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Режим работы нескольких SIM-карт | Одновременный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Влагозащищенный корпус | Нет |
| Цвет | Серый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Диагональ экрана | 6.7 дюйм |
| Разрешение экрана | 1600x720 |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 262 |
| Сенсорный экран | Да |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Память и процессор | |
| Процессор | MediaTek Helio G81-Ultra |
| Количество ядер | 8 |
| Частота процессора | 2000 МГц |
| Видеопроцессор | Mali-G52 MC2 |
| Объём встроенной памяти | 128 GB |
| Объем оперативной памяти | 4000 MB |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Максимальный размер карты памяти | 2 ТБ |
| Количество ядер: | 8 |
| Процессор: | MediaTek Helio A20 |
| Оперативная память: | 2048 |
| Графический процессор: | PowerVR GE8320 |
| Внутренняя память: | 32 Гб |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Функция быстрой зарядки | Да |
| Емкость аккумулятора: | 5000 мАч |
| Разъем зарядного устройства | Micro USB (OTG) |
| Мультимедиа | |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Камера: | 13 Мп + 2 Мп + 2 Мп |
| Фронтальна камера: | 8 мп |
| Вспышка основной камеры: | Есть |
| Дополнительно: | |
| Аудиовыход | 3.5 мм |
| Wi-fi: | 802.11 a/b/g/n/ac/n5GHz |
| NFC: | Нет |
- Цена: 4 999 ₴







