-4%Infinix SMART 10 4/128GB Titanium Silver
- В наличии
4 499 ₴
4 315 ₴
- +380 (63) 426-73-03
- +380 (96) 314-72-79


Чіткіше, ніж будь-коли
Дисплей з частотою оновлення 120 Гц забезпечує яскраву чіткість і точну реакцію на дотики. Екран зберігає ідеальну чіткість навіть під прямими сонячними променями, забезпечуючи легке читання за будь-яких умов освітлення.

Подвійний динамік
Пориньте в об'ємне звучання з потужним звуком, що заповнює кожен куточок. Це наче приватний концерт або кінотеатр у себе вдома, зі звуком, який огортає вас з усіх боків.

Динамічна панель
Живі активності протікають безперешкодно. Сповіщення, текст - все динамічно уніфіковано. Динамічна панель еволюціонує відповідно до ваших потреб. Найважливіша інформація завжди під рукою. Взаємодія, як ніколи раніше.

Безпрецедентно міцний з усіх боків
Створено для будь-яких пригод. Після численних експериментів і випробувань наше обладнання є найнадійнішим і найміцнішим, звільняючи вас від турбот про удари і удари.

Потужний процесор T7250
Оснащена потужним процесором T7250, який оптимізовано для досягнення ще більшої продуктивності. Залишається гладкою та свіжою навіть після 4-річного використання.

До 8 ГБ розширеної оперативної пам'яті
Він плавно запускає різні програми, гарантує, що кожна програма може швидко реагувати, уникає частих перезавантажень і забезпечує плавне перемикання.

Масивний акумулятор на 5000 мАг
Ємність акумулятора забезпечує тривале використання, а технологія швидкого заряджання дає змогу без зусиль працювати на природі або в дорозі.
| Основные | |
|---|---|
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт связи | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Состояние | Новое |
| Реплика | Нет |
| QWERTY-клавиатура | Да |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Режим работы нескольких SIM-карт | Одновременный |
| Материал корпуса | Пластик, Стекло |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Цвет | Серый |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Разъемы | Type-C |
| Тип матрицы | IPS |
| Производитель | Infinix |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Диагональ экрана | 6.67 дюйм |
| Разрешение экрана | 1600x720 |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 263 |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Память и процессор | |
| Процессор | UNISOC T7250 |
| Количество ядер | 8 |
| Видеопроцессор | Mali-G57 |
| Объём встроенной памяти | 128 GB |
| Объем оперативной памяти | 4092 MB |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Мощность зарядки | 15 В |
| Камера | |
| камера | 8 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп, f/2.0 |
| Запис відео | 2K UHD (2048x1152) |
| Діафрагма | f/2.0 |
| Дополнительно | |
| NFC | Немає |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C Аудіо 3,5 |
| Стандарт захисту | IP64 |
| Wi-fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
- Цена: 4 315 ₴






