влевовправо
Новинка
-4%
-4%Infinix HOT 60i 4/128GB Sleek Black
- В наличии
5 199 ₴
4 990 ₴
+380 (95) 827-17-71
- +380 (63) 426-73-03
- +380 (96) 314-72-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ультратонкий. Ультрапотужний.
Infinix HOT 60i — це поєднання стильного дизайну, сучасних технологій і високої продуктивності. Ідеальний вибір для тих, хто хоче більше від смартфона: автономність, швидкість, комфорт і яскравий характер у кожній деталі. КVПотужна батарея на 5160 мА·г із 5-річним ресурсом
Надійна автономність щодня — батарея на 5160 мА·г із ресурсом до 1800 циклів заряджання забезпечує стабільну роботу протягом 5 років. А завдяки підтримці швидкої зарядки 45 Вт смартфон швидко повертається до роботи, навіть якщо час підзарядки обмежений.MediaTek Helio G81 Ultimate — плавність без компромісів
Потужний 8-ядерний процесор MediaTek Helio G81 Ultimate забезпечує високу продуктивність і стабільну роботу додатків. Насолоджуйтесь плавною багатозадачністю, стрімінгом і мобільними іграми без підвисань.Ультратонкий, але й ультраміцний
Смартфон створений для повсякденних викликів — завдяки посиленій конструкції з чотирикутним захистом він витримує падіння з висоти до 1,5 метра. Надійна міцність корпусу забезпечує довговічність, зберігаючи ультратонкий дизайн і комфорт у щоденному користуванні.GyroPro-навігація — точність руху
Завдяки GyroPro-навігації кожен поворот і напрямок фіксуються точно — ідеально для мандрівників, водіїв і активних користувачів навігаційних додатків.Тонка рамка 7,7 мм — комфорт у кожному дотику
Ультратонкий корпус лише 7,7 мм дарує відчуття легкості у руці. Ергономічний дизайн не тільки приваблює, а й забезпечує комфортне використання протягом усього дня.Яскравий дизайн із кольоровими акцентами
Infinix HOT 60i має стильний вигляд з яскравими кольоровими елементами — смартфон виглядає сучасно та свіжо, підкреслюючи вашу індивідуальність.Керування в одне натискання з One-Tap AI
One-Tap AI — це зручність нового рівня: виконуйте повсякденні дії (пошук, замітки, виклики) швидко й інтуїтивно завдяки адаптивному розумному інтерфейсу.Великий 6.7" дисплей із частотою 120 Гц та яскравістю до 700 ніт
Широкий та плавний 6,7-дюймовий дисплей із частотою оновлення 120 Гц подарує комфортний перегляд контенту, а яскравість до 700 ніт забезпечить чудову видимість навіть під прямим сонцем.| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Infinix |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт связи | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Состояние | Новое |
| Реплика | Нет |
| QWERTY-клавиатура | Да |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Режим работы нескольких SIM-карт | Одновременный |
| Материал корпуса | Пластик, Стекло |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Разъемы | Type-C |
| Тип матрицы | IPS |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Диагональ экрана | 6.7 дюйм |
| Разрешение экрана | 1600x720 |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 261 |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Память и процессор | |
| Процессор | MediaTek Helio G81 |
| Количество ядер | 8 |
| Видеопроцессор | Mali-G52 MC2 |
| Объём встроенной памяти | 4096 GB |
| Объем оперативной памяти | 128 MB |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5160 мА/ч |
| Мощность зарядки | 45 В |
| Камера | |
| камера | 50 Мп |
| Запис відео | 2K UHD (2048x1152) |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Дополнительно: | |
| NFC | Є |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
- Цена: 4 990 ₴





