-8%Infinix HOT 60 Pro 8/256GB Coral Tides
- В наличии
8 999 ₴
8 299 ₴
- +380 (63) 426-73-03
- +380 (96) 314-72-79

Ультратонкий, але потужний
Найтонша в галузі батарея на 5160 мА·год забезпечує максимальну щільність у надкомпактному розмірі — ресурс до 5 років, на 20% менша за традиційні елементи.

Покриття ArmorGlass
Corning® Gorilla® Glass 7i витримує більше падінь і стійкий до подряпин — жодних слідів від ключів, монет чи ножів.
Алюміній аерокосмічного класу
Такий самий високоміцний сплав, як у флагманських моделях преміум-класу - тепер з покращеною межею гнучкості та стійкості до розтягування.

Міцна конструкція
Посилена опорна конструкція для захисту від щоденних падінь і ударів.

Перший на ринку MediaTek Helio G200
Чип нового покоління, що поєднує потужність рівня десктопа з ультратонким дизайном. Новий рівень геймінгу. Прискорений ШІ. Максимальна ефективність без компромісів.

Дисплей AMOLED 1.5K з частотою 144 Гц
Дисплей, що рухається разом із твоїм поглядом — роздільна здатність 1.5K з інтелектуальним суперрозширенням, яскраве зображення та надзвичайна деталізація для реалістичної чіткості.

Закарбовуй спогади
Волокна на тканині, тріщинки на листочках, відблиски ліхтарів — фіксуй деталі, які раніше були приховані, а тепер оживають у кришталевій чіткості.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Infinix |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт связи | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Состояние | Новое |
| Реплика | Нет |
| QWERTY-клавиатура | Да |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Режим работы нескольких SIM-карт | Одновременный |
| Материал корпуса | Пластик, Стекло |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Цвет | Красный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | AMOLED |
| Диагональ экрана | 6.78 дюйм |
| Разрешение экрана | 2720х1260 |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 440 |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Сенсорный экран | Да |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Видеопроцессор | Mali-G57 |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 8192 MB |
| Процесор | MediaTek Helio G200 |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5160 мА/ч |
| Мощность зарядки | 45 В |
| Камера | |
| Камера | 50 Мп |
| Запис відео | 2K UHD (2048x1152) |
| Фронтальна камера | 13 Мп, f/2.0 |
| Дополнительно: | |
| NFC | Є |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C Аудіо 3,5 |
| Стандарт захисту | IP64 |
- Цена: 8 299 ₴





