Oukitel F150 Bison 2021 6/64GB Black
Захищений смартфон F150 B2021 Black — ідеал у всьому.
F150 — це бренд, який утворилася лише наприкінці 2020 року. Їхня перша модель F150 B2021 Black є прекрасно продуманим захищеним смартфоном, який, перебуваючи в бюджетному ціновому сегменті, дає і чудовий захист, і швидкодія системи. Краш тест F150 B2021 показав, що цей ґаджет реально може долати дуже серйозні перешкоди: занурюватися у воду, падати на асфальт, переносити сильні перепади температур.
Продуктивність і автономність — топ.
Оснастилі смартфон Ф150 Б2021 процесором Helio G25, який чудово замінив наявні вже A22 і A25, що ми часто могли бачити в подібних смартфонах. Тут уже є чудовий потенціал для продуктивної роботи в іграх, для швидкодії системи на високому рівні та багатьох інших завдань. Процесор працює на частоті 2 ГГц, чого йому вистачає, щоб забезпечити Вас достатнім рівнем комфорту в роботі. Акумулятор водночас ємністю 8000 мА·год — ідеальний варіант, з яким автономність буде на високому рівні, водночас за габаритами смартфон не є найбільшим.
Більше пам'яті — більше можливостей.
З огляду на те, що встановлено 6 Гб оперативної та 64 Гб постійної пам'яті, смартфон є лідером свого цінового сегмента за цими показниками. Ніхто не зможе показати результат більше за ці гроші, тут F150 B2021 Black повний домінант. А тепер головний кілер-фіч: у смартфоні передбачено 2 слоти для сім-карток і окремий слот для карти пам'яті, а це вже дуже зручно!
Якісне зображення, сучасні камери.
Встановлюється в смартфон дисплей діагоналлю 5.86 Дм і з роздільною здатністю 1520х720 пікселів, водночас багато експертів у світі смартфонів говорять, що це один із найприємніших за кольором екранів на ринку! Камер же цілих 4, основна на 13 Мп, решта по 2 Мп кожна. Перевага смартфона в режимі підводного знімання, у записі відео зі стабілізацією, а також у великому виборі режимів знімання, що для бюджетного ґаджета раніше було немислимим. Це дійсно проривний захищений смартфон, який дасть Вам дуже багато!
Основні | |
---|---|
Тип пристрою | Смартфон |
Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
Стан | Новий |
Гарантійний термін | 3 міс |
QWERTY-клавіатура | Так |
ОС | Android |
Тип SIM-карти | Nano-SIM |
Матеріал корпусу | Гума, Пластик |
Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
Виробник | Oukitel |
Колір | Чорний |
Екран | |
Кольоровий екран | Так |
Тип екрану | IPS |
Діагональ екрану | 5.86 дюйм |
Роздільна здатність екрану | 1520х720 |
Кількість пікселів на дюйм (PPI | 410 |
Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
Пам'ять і процесор | |
Кількість ядер | 8 |
Процесор | MediaTek Helio G25 |
Внутрішня пам'ять | 64 ГБ |
Оперативна пам'ять | 6 GB |
Підтримка карт пам'яті | microSD до 256 Гб |
Графічний процесор | PowerVR GE8320 |
Живлення | |
Ємність акумулятору | 8000 мА/год |
Камера | |
Фокусування | Автоматична |
Камера | 13 Мп + 13 Мп + 2 Мп + 2 Мп |
Запис відео | Full HD (1920x1080) |
Фронтальна камера | 8 Мп, f/2.8 |
Додатково | |
Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
Технологія GPS | A-GPS, GPS |
NFC | Є |
Bluetooth | 5.1 |
- Ціна: 6 999 ₴