Відгуки про компанію Інтернет магазин електроніки MobiX
- Вадим Г.
Поганий продавець чекав свій товар понад три дня телефонував менеджером казали що відправлять сьогодні на слідуючий день теж не відправили і на третій день тільки відправили як почав задрачувати дзвонити уточняв коли прийде чи такий самий чехол прийде як на фото сказали так на інший день мені сказали що такий самий тільки без значка мі а прийшов взагалі інший чохол і синього кольору а не чорного короче наїбалова і консультанти не опитні,😤😤😤
- Сергей Л.
- Ирина Т.
- Марія П.
- Вадим Б.
- Коментар продавця
Щиро вдячні за покупку в нашому магазині 😉👌
- Коментар продавця
- Игорь К.
Чудовий Інтернет магазин.
- Коментар продавця
Щиро вдячні за замовлення у нашому магазині 👌😉
- Коментар продавця
- Аліна Т.
- Коментар продавця
Спасибі за успішну співпрацю ☺️👌
- Коментар продавця
- Василь Л.
Все працює, дякую, немає входу під навушники
- Коментар продавця
Спасибі за вибір нашого магазину✌️
- Коментар продавця
- Артур І.
Відправити швидко, все нормально. Вийшло дешевше ніж в магазині електроніки. Телефон супер
- Коментар продавця
Щиро вдячні за успішну співпрацю 🤗
Користуйтеся із задоволенням 😎☺️
- Коментар продавця
- Олексій С.
- Коментар продавця
Спасибі за зворотній звʼязок 😉
- Коментар продавця
