Відгуки про компанію Інтернет магазин електроніки MobiX
- Юлія К.
- Коментар продавця
Щиро вдячні за успішну співпрацю 🥰😊
- Коментар продавця
- Игорь Л.
- Коментар продавця
Дякуємо за вибір нашого магазину 😉✌️
- Коментар продавця
- Іванна К.
- Коментар продавця
Спасибі,що обираєте нас 😉🥰
- Коментар продавця
- Екатерина К.
- Коментар продавця
Дякуємо за покупку в нашому магазині 🤩☺️
- Коментар продавця
- Людмила Д.
- Коментар продавця
Щиро вдячні за замовлення ☺️Користуйтеся із задоволенням 😊🌸
- Коментар продавця
- Наталія Б.
- Коментар продавця
Спасибі за покупку 🌸
- Коментар продавця
- Ігор Т.
Хороший магазин, все влаштовує.
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за успішну співпрацю 😉
- Коментар продавця
- Юрий С.
Очень плохо при полной оплате, товар пришлось ждать двое суток, это Боз доставки
- Юрий А.
Перед покупкою уточнюйте комплектацію бо приходить як в лотереї один раз з зарядним пристроєм іншого раз без а на питання чого так вас пошлють на завод Poco уточнювати чому так ставляться зверхньо грублять НЕ РЕКОМЕНДУЮ
- Сергей О.
Замовив телефон Редмі Нот 14 про, відправили НП до Києва накладеним платежем, завідомо свідомо поклали телефон із поперечною полоскою по центру екрана від краю до краю, схоже на проблему із пікселями. На дзвінки не відповідали, дзвонив відправнику вказаному в ТТН та в інтернет-магазин, передзвонили через годину , та запитали чому я не набрав їх коли приймав рішення про повернення)
