Відгуки про компанію Інтернет магазин електроніки MobiX
- Олександр К.
- Юрій Ш.
- Іван Д.
- Агіф Б.
- Валентин Х.
- Наталія Т.
Телефон працює добре все нормально.
- Андрій Ш.
- Петро Н.
Приємно купляти в такому магазині менеджери ввічливі вміють запропонувати свої послуги так що хочеться купляти щераз в цього продавця .Купив телефон запропонували чешол книжку іпокляйку скла .за прийнятну суму.іце дуже приємно .Буду замовляти ще .
- Дмитрий П.
- Дмитрий Р.
